شگرد آسان دزدان 40 خانه اعیانی در شمال تهران  + فیلم گفتگوی رکنا با رییس پلیس آگاهی پایتخت

به گزارش خبرنگار رکنا، سردار علی ولیپور گودرزی در خصوص دستگیری باند سارقان خانه ها به آژانس خبری مظفریه به نقل از رکناگفت: در بحث سرقت منازل تمامی افراد ساختمان باید هنگامی متوجه افراد مشکوک در ساختمان و اطراف ساختمان می شوند باید با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند و پلیس را مطلع سازند تا پلیس هرچه سریعتر وارد عمل شده و با پیشگیری بتواند نسبت به کاهش سرقت اقدامات لازم را انجام بدهد.

رییس پلیس آگاهی تهران   خصوص بازه زمانی بازگرداندن اموال مسروقه به صاحبانشان گفت: به محض شناسایی اموال و صادر شدن دستور قضائی با صاحبان اموال هماهنگ کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن به افراد بازگردانده می شود.

 این باند دستگیر شده با شگرد شناسایی منازل بدون حضور ساکنین اقدام به زدن آیفون ساکنین واحد های دیگر کرده و از غفلت آنها استفاده و  بلافاصله وارد ساختمان می شدند و در کمترین زمان ممکن منزلی که ساکنان آن در خانه نبودند را سرقت می کردند به گفته سردار گودرزی این باند ۴ نفره تاکنون اقدام به ۴۰ فقره سرقت کرده اند.

ماده قانونی مجازات سارقان منزل

مطابق با ماده ۶۵۶ قانون مجازات اسلامی ، افرادی که مرتکب سرقت از مکانی مانند منزل شخصی و … نمایند شامل به حبس از ۶ ماه تا ۳ سال و تا ۷۴‌ضربه شلاق محکوم می‌شود.  • قیمت دلار و سایر ارزها به تومان، امروز چهارشنبه 20 تیر 1403 + جدول

آیا این خبر مفید بود؟