3 مصدوم و کشته در برخورد شدید دو موتورسیکلت

به گزارش رکنا، دکتر محمد شورورزی گفت: در ساعت ۱۸:۴۱ روز سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ طی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور و اعلام یک مورد تصادف دو موتورسیکلت با هم در بخش میان جلگه سریعا آمبولانس های پایگاه جاده ای عشق آباد و حسینی به محل حادثه اعزام شد.

 او افزود: پس از رسیدن کارشناسان اورژانس ۱۱۵ نیشابور به محل فوریت و بالین ۳ مصدوم این حادثه و معاینه ایشان، سریعا انتقال تحت مراقبت بیماران به بیمارستان در دستور کار کارشناسان اورژانس قرار گرفت.

 این مقام مسئول ادامه داد: یک مصدوم متاسفانه در صحنه حادثه و قبل از رسیدن اورژانس فوت کرده بود و با توجه به شرایط دو مصدوم دیگر و همچنین زمان طلایی درمان، سریعا همه مصدومین در سریعترین زمان ممکن و تحت درمان در مسیر به بیمارستان حکیم منتقل شدند.

 دکتر شورورزی در پایان گفت: از تمامی همکاران ارتباطات و عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور سرکار خانم حسینی، آقایان رضا دهنوی، داوود قربانی، نیما سلامت، علی ایروانی، ابوالفضل عرب برزو، قاسم‌پدر و حامد بهمدی که در این ماموریت خدمات رسانی نمودند، تشکر مینمایم.  • قیمت نهایی خودروها با احتساب مالیات، عوارض و هزینه‌ های جانبی + جدول قیمت

آیا این خبر مفید بود؟